Šíma Josef (Jaroměř 1891 - 1971 Paříž)
Paříž, signováno a datováno vpravo dole tužkou J. Šíma 947, vlevo dole číslováno tužkou 13/300, vpravo dole značeno slepotiskovým razítkem ELK, lept/papír, 40 x 30,5 cm poškozeno (Šm)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 15.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |